İdari Personel

Şamil Türkay AKTÜRK
Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanı
Hatice SİLMEOĞLU
Şube Müdürü
İnsan Kaynakları ve Beslenme Hizmetleri Birimi
Gülen TEZCAN
Şube Müdürü (Tedviren)
Kültür, Sanat Hizmetleri Birimi
Ziya YURTTAŞ
Şube Müdürü (Tedviren)
Satınalma Birimi
Kahraman BAŞTUĞ
Şube Müdürü (Tedviren)
Spor Hizmetleri Birimi
Yavuz GÜRLER
Tabip
Sağlık Hizmetleri Birimi (MMYO)
Uğur AYAN KIRAT
Tabip
Sağlık Hizmetleri Birimi (MEDİKO)
Mustafa Tolga ABBAN
Tabip
Sağlık Hizmetleri Birimi (MEDİKO) "Ücretsiz İzinli"
Ümit DOYRAN
Tabip
Sağlık Hizmetleri Birimi (MEDİKO)
Fatma Özge KOÇAK
Diyetisyen
Sağlık Hizmetleri Birimi (MEDİKO)
Nilgün KARAHİSAR
Çocuk Gelişimcisi
Gündüz Bakımevi Birimi
Nurcan BAKKAL
Mühendis
Kültür, Sanat Hizmetleri Birimi (AKM)
Fahri ÖZBAKIR
Şef
Sağlık ve Sosyal Hizmetleri Birimi
Kazım GÜLER
Şef
Spor Hizmetleri Birimi (Spor Kompleksi Sorumlusu)
Cengiz DOĞMUŞ
Şef
İnsan Kaynakları Birimi
Yüksel BARBAROSOĞLU
Bilgisayar İşletmeni
Taşınır Kayıt ve Kontrol Birimi
Tevhit BAYRAK
Bilgisayar İşletmeni
Kültür Sanat Hizmetleri Birimi (Kültür Evi)
Halilibrahim KILINÇ
Bilgisayar İşletmeni
Taşınır Kayıt ve Kontrol Birimi
Ferda KIVANÇ
Bilgisayar İşletmeni
İnsan Kaynakları Birimi
Esra CANPOLAT
Bilgisayar İşletmeni
Kültür Sanat Hizmetleri Birimi
Özcan YUVARLAK
Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
Spor Hizmetleri Birimi
Cihangir ÇELEBİ
Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
Beslenme Hizmetleri Birimi
Tamer Doğan KÜÇÜK
Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
Spor Hizmetleri Birimi
Bülent GÖRGÜLÜ
Bilgisayar İşletmeni
Sağlık ve Sosyal Hizmetleri Birimi
Yasin ÖNER
Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
Spor Hizmetleri Birimi / İnsan Kaynakları Birimi
Kenan ÇAKMAK
Tekniker
Kültür Sanat Hizmetleri Birimi (AKM)
Samet YANARDAĞ
Tekniker
Kültür Sanat Hizmetleri Birimi (AKM)
Ferhat TATLİ
Tekniker
Kültür Sanat Hizmetleri Birimi (AKM)
Mehmet BARİ
Tekniker
Kültür Sanat Hizmetleri Birimi (AKM)
Yücel KAYA
Teknisyen
Kültür Sanat Hizmetleri Birimi (AKM)
Sezer VURAL
Teknisyen (Ş)
İnsan Kaynakları Birimi
Hakan ZEKİR
Teknisyen Yardımcısı
Spor Hizmetleri Birimi
Sedat ÜMÜTLÜ
Hizmetli
Spor Hizmetleri Birimi
Sadullah BARZAN
Hizmetli
Beslenme Hizmetleri Birimi
Şahin BELGE
Hizmetli
Spor Hizmetleri Birimi
Emel YILDIRIM
Hizmetli
Gündüz Bakımevi Birimi
Halil İbrahim ÖZKUL
Hizmetli
Sekretarya Hizmetleri
Metin ÖZKUL
Hizmetli
Kültür Sanat Hizmetleri Birimi (AKM)
Müjgan DALLİ
Hizmetli
Gündüz Bakımevi Birimi
Selma ÜLKÜ
Hizmetli
Gündüz Bakımevi Birimi
Mehmet BOLLU
Hizmetli
Kültür Sanat Hizmetleri Birimi
Yusuf ŞAHAN
Hizmetli
Beslenme Hizmetleri Birimi
Cumhur AKYÜREK
Hizmetli
Spor Hizmetleri Birimi
Nevzat BAHÇE
Hizmetli
Spor Hizmetleri Birimi
Salih AKTAŞ
Hizmetli
Kültür Sanat Hizmetleri Birimi (AKM)
Kevser KESİK
Hizmetli
Gündüz Bakımevi Birimi
İzzet DEMİRTAŞ
Hizmetli
Beslenme Hizmetleri Birimi
Esengül ÖZBAKIR
Hizmetli
Beslenme Hizmetleri Birimi
Yahya ÇALIŞKAN
Hizmetli
Sağlık ve Sosyal Hizmetleri Birimi
Bilal ÇAKIRGÖZ
Hizmetli (Ş)
Spor Hizmetleri Birimi
Levent BEDER
Sürekli İşçi
Meryem BELGE
Sürekli İşçi
İnsan Kaynakları Birimi
Duygu TEKİN
Sürekli İşçi
Sağlık ve Sosyal Hizmetleri Birimi
Şengül ALTAŞ
Sürekli İşçi
Gündüz Bakımevi Birimi
Mine Seyra KARACA
Sürekli İşçi
Gündüz Bakımevi Birimi
Gül TAŞ
Sürekli İşçi
Gündüz Bakımevi Birimi
Aslı BOLLU
Sürekli İşçi
İnsan Kaynakları Birimi
Güray KALELİ
Sürekli İşçi
Spor Hizmetleri Birimi
Durmuş YAĞLI
Sürekli İşçi
Spor Hizmetleri Birimi
Osman YAĞLI
Sürekli İşçi
Spor Hizmetleri Birimi
Erkan GÜMÜŞ
Sürekli İşçi
Spor Hizmetleri Birimi
Hatice TEZCAN
Sürekli İşçi
Spor Hizmetleri Birimi
Leyla ALKILI
Sürekli İşçi
Spor Hizmetleri Birimi
>